sasi.ee kombucha

Säsi

Pruulikoda

Säsi on väike pruulikoda, kus valmib kombucha ehk teeseenejook ning vesikeefir iidsete traditsioonide järgi.

Säsi jookide ülimaks tunnustuseks on see, et mustsõstra kombucha valiti 2017 aasta ning piparmündi kombucha 2021 aasta presidendi vastuvõtu ametlikuks alkoholivabaks tervitusjoogiks.

Igaüks võib leida oma maitsele sobiva, sest valikus on klassikaline, mustsõstra, maasika, mango, vaarika, sidruni & ingveri ja piparmündi kombucha ning sidruni vesikeefir.

Oleme palju panustanud enda teadmistesse, tehes koostööd oma ala tippteadlaste ning pruulmeistritega üle kogu maailma. Soovime pakkuda maailma tasemel kõrgkvaliteetseid jooke. Säsi Pruulikojas villitakse pastöriseerimata kombuchat ja vesikeefiri käsitööna, sest nii säilib joogi ehedus ja tõeline iseloom. Jookides kasutatavad mahemärgisega toorained on hoolikalt ning teadlikult valitud. Kombucha valmistamisel kasutame aromaatseid ja kvaliteetseid musta- ja rohelise tee sorte. Jookides kasutatav suhkur on rafineerimata toorroosuhkur. Samuti ei ole meie jookidesse lisatud süsihappegaasi, vaid mõnus peen mull saadakse teise fermentatsiooni käigus. Elusa ja eheda joogi tõestuseks tekib jooki sade ja uus väike teeseene alge.

Teeme oma tööd suure armastuse ja pühendumisega ja sooviga pakkuda head, ehedat ja väge täis jooki. Naudi ka Sina seda väge!

lisati ostukorvi.
Kassa